Üst Reklam

Beyaz Babet Ayakkabı Kombinleri


Hem şık hem de ergonomik özelliği sayesinde çoğu kişinin vazgeçilmezlerinden biri olarak babet karşımıza çıkıyor. Babet kullanacak olan bayanlar kombinlerini rahat şekilde yapabilir. Çünkü kot pantolon altına, etek, elbiseye uyum sağlayabilecek özellikte olduğunda dolayı doğal olarak kombin konusunda da sizi zorlamayacaktır. Reng beyaz olduğundan dolayı kombinlerinizi biraz daha dikkatli şekilde yapmanız gerekir. Beyaz babet ayakkabı kombinleri için en ideal olanlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Klasik Pantolonlarda Beyaz Babet Kullanımı

Krem rengi gömlek, siyah klasik pantolon ve altına beyaz babet kullanmak iş kadınları için ideal bir kombin olacaktır. Böylelikle hanım hanımcık bir görüntüyü çevrenize yaymış olursunuz. Klasik pantolonlarla babet rahatlıkla kullanılabilir. Pantolonlar salaş şekilde olmalıdır. Dar paça pantolonlarla da tercih edilebilir. Fakat dar paço pantolonlara daha çok topuklu ayakkabılar yakışıyor.

Çiçekli Elbise İle Beyaz Babet Kullanımı


Babetlerinizi desensiz sade şeklinde kullanacağınız için üzerinizde ki elbisenizin çiçekli, desenli olmasında bir sakınca olmayacaktır. Hatta oldukça kibar bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Her bayan şık ve bir o kadar da modern görünmek ister. Bunu başarmanızın en büyük sırlarından birisi de doğru kombin yapmadan geçiyor. Beyaz Babet ayakkabı kullanımları konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Koyu renkli kıyafetlerle ayakkabınız daha çok tercih edilmelidir. Her yönden artık harika görünmenizde kaçınılmaz olmaya başlayacaktır.

Hiç yorum yok