Üst Reklam

Dar Etek Modelleri ve Kombinleri


Kadınlar yüzyıllardır etek giymek konusunda ısrarlı davranmışlardır. Her ne kadar pantolon modası gittikçe yayılsa da etek modası da hep çeşitlenmiştir. Günümüzde pek çok farklı türde etek modelleri yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Bu etekler arasında geniş ve dar etekler de bulunmaktadır.

Dar olan etekler genellikle uzun ya da kısa olsun kadınların kendilerini daha dişi hissetmelerini sağlayan eteklerdir. Elbiseler için de durum böyledir. Dar elbiseler birçok kadın tarafından çok beğenilmektedir. Birçok kadın kendisine bol elbiseden çok dar elbiseleri yakıştırmaktadır. Ancak bu konuda önemli olan kadınların vücut hatlarının dar etek giymeye uygun olup olmadığıdır. Dar bir etek vücuttaki tüm kusurları daha çok ortaya çıkaracaktır. Göbekli bir kadın ya da bel bölgesinde yağlanma olan bir kadının giydiği etek onu oldukça çirkin gösterebilir. Bu nedenle etek seçerken vücut yapınızı mutlaka göz önünde bulundurmanız, vücudunuza uygun olmayan etekleri giymekten de kaçınmanız gerekmektedir.

Dar Etek Modelleri

Dar etek modelleri de oldukça farklı çeşitliliklerde üretilmektedir. Bazı modeller diz üstünde, bazıları diz altındadır. Bazı etek modelleri kumaş, bazıları keten, bazıları da kadife, şifon veya saten olabilir. Bu modellerin her biri eteğe farklı bir hava katacaktır. Dar etek modellerini değerlendirirken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey size hangi modelin yakışacağıdır. Kısa biri için uzun, uzun biri için kısa modeller daha uygun olabilir.

Hiç yorum yok