Üst Reklam

Deri Şort Kombinleri


Deri şort kombinleri, deri kıyafetler kadar olmasa da moda trendlerinde sık sık yer alan kombinlerdir. Hem bahar döneminde, havanın çok sıcak veya çok soğuk olmadığı dönemlerde, hem de kış döneminde külotluçorap ile kombinleyebileceğiniz deri şort modelleri, şık ve çekici bir görünüm için ideal seçimlerdir.

Şort kombinleri arasında giderek dikkat çeken stiller arasında yer almaya başlayan deri şort modelleri ve kombinleri, genellikle siyah renkte tercih edilmektedir. Siyah renk ile birlikte bordo, kırmızı, krem ve taba rengi deri şortlar da bayanların bu modellerde tercih ettikleri arasında yer almaktadır.

Gün içinde bir buluşma için kullanabileceğiniz bu kombinler, akşam randevuları için de tercih edilmektedir. Deri şort modelleri ve kombinleri arasından sizin için seçtiklerimiz:


Hem gündüz hem de akşam saatlerinde dışarı çıkmak için deri şort kombini yapacaksanız, şık bir ceket ve çanta ile güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.


Günlük kıyafetler arasında deri şort kombinlemek için üzerine çiçek desenli bir gömlek, renkli bir ayakkabı ve çanta kombini yapabilirsiniz.


Leopar desenli kıyafetlerinizi kombinleyebileceğiniz deri şort modelleri, sandalet veya terlik ile birlikte yaz modası için uygun hale gelecektir.


Şık ve çekici görünmek istiyorsanız, siyah deri şort modeli ile birlikte siyah ağırlıklı bir takım kombinleyebilirsiniz. Siyah bluz veya gömlek ile birlikte aynı renk ayakkabı ve çanta, hoş bir görüntü oluşturacaktır.


Günlük hayatta dışarı çıkarken deri şort kombini yapmak isteyenler, her zaman uyumu yakalayabilecekleri siyah-beyaz kombinini tercih edebilirler.

Hiç yorum yok