Üst Reklam

Diz Üstü Çizme Kombinleri


Diz üstü çizmeler yaz ayları ile bahar geçişleri arasında ve kış mevsiminde sıkça gördüğümüz modellerdir. Diz üstü çizmeler, her baharda trendler arasında yer almaya devam ederken bunları nasıl kombinlediğimiz de son derece önemlidir. Plaj günleri öncesinde veya sıcakların yavaş yavaş azalmaya başladığı dönemlerde vitrinleri süsleyen diz üstü çizmeler nasıl kombinlenir?

Satenin Şıklığı


Havaların çok soğumadığı dönemlerde diz üstü saten çizme ve kot şort kombini, özellikle sonbaharda yaz sıcaklığını yaşatmaya devam edecektir.

Modern Sadelik


Diz üstü çizmelerin en çok tercih edilen kombin şekillerinden biri, kot üstüne giyilenlerdir. Sade bir diz üstü çizmeyi, şapka ve bol kazaklar ile birlikte kullanabilirsiniz.

Düz Kadife


Kadife diz üstü çizmeler, şık ve romantik kombinler için oldukça ideal bir tercihtir. Kışlık kıyafetlerinizle uyum sağlayacak bu çizmeler, şık görüntü sunmaktadır.

Lüks Deri


Lüks sevenler, bu zevklerini diz üstü çizmede deri kullanarak gösterebilir. Zıt renkler, lüks diz üstü çizmeleri öne çıkartmakta iyi bir tercihtir.

Gri Süet


Gri çizmeler, hem sonbahar da hem de ilkbahar da en çok tercih edilen renkler arasındadır. Diz üstü gri çizmenize yakın bir renkte bol kazak giyerek, uyumu yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok