Üst Reklam

Günlük Çiçekli Elbise Kombinleri


2018 moda akımı içerisinde yer alan çiçekli elbiseler bayanların olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Hem uzun hem de kısa çiçekli elbiselerle şık olabilmeniz mümkündür. Özel günlerinizde olduğu kadar artık günlük yaşantınızda da çiçekli elbiselerinizi kullanabilirsiniz.

Şık ve rahat olduğundan dolayı bayanlar artık elbise kullanımlarına daha fazla başvurmaya başlamıştır. Yazın sıcağında efil efil esen elbiselerinizle rahat ederken diğer yandan da stil görüntü çizmeniz mümkün olacak. Fakat burada önemli olan hususlardan birisi de günlük çiçekli elbise kombinleri nasıl yapılması gerektiği olacaktır.

Günlük Çiçekli Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Günlük çiçekli elbise kombinlerinizi yapmayı düşünüyorsanız çok farklı yolları denemeniz mümkündür. Daha Avrupai bir görünüm içerisinde olmak istiyorsanız size hava katacak modern şapkalar tercih edilebilir. Elbisenizin altına yüksek topuklu spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Diğer yandan çiçekli elbise kombinleri 2017 sezonuna göz attığımızda ise altına yüksek siyah platform ayakkabılar tercih edilebilir.


Elbiseniz çok fazla detayı barındırdığından dolayı ayakkabı seçimlerinizi daha çok sade seçmeniz gerekir. Aynı şekilde çantanızda da detay olmaması gerekir. Böylelikle oldukça uyum içerisinde görünmeye başlayacaksınız. Çiçekli elbiselerin altına babet, spor ayakkabı ve topuklu ayakkabılar yakışıyor. Burada ki tercih tamamen size kalıyor. Tek dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de elbiseniz açık renkse, aksesuar kullanımları daha koyu renk tonlarında kullanılmalıdır. Koyu çiçekli elbiseyi kullanmak istiyorsanız bu sefer tam tersi olması gerekiyor.

Hiç yorum yok