Üst Reklam

Kısa Deri Etek Kombinleri


Bayanları seksi göstermeye yardımcı olacak kıyafetlerden birisi de deri etektir. Oldukça iddialı olduğundan dolayı kombin ederken daha dikkatli olunmasında yarar olacaktır. Ünlü markaların vazgeçemediği ürünlerden biri olan deri etekleri kombinlemek sanıldığı kadar kolay değildir. Burada önemli olan hususlardan birisi de deri eteği ön plana çıkartmaya çalışacak kombinleri yapmanız gerekir. Kış sezonun en trend parçalarından biri olan deri etekleri pek çok parçayla bir arada kullanabilirsiniz. Kısa deri etek kombinleri şu şekilde yapabilmeniz mümkündür.

Deri Etek ve Triko Uyumu


Deri eteklerinizin üzerine triko parçalar kullanabilirsiniz. Trikolarınızı ince ve sade seçmeniz gerekir. Eğer çok fazla desenli, düğmeli şekilde triko üstü seçerseniz ortaya karmaşık bir görüntünün çıkması da kaçınılmaz olacaktır. Şüphesiz göz bozan bir görüntü de olmak sizi mutlu etmeyecektir. Siyah deri eteğinizin üzerine beyaz, mor, ya da açık pembe tonlarında trikonuzu kullanabilirsiniz.

Pileli Deri Etekle Gömlek Kombini


Deri eteğinizi pileli şekilde seçmeniz bel bölgenizin daha ince görünmesine yardımcı olacaktır. Üst kısmında biraz daha salaş gömlekler tercih edilebilir. Altınıza da geçireceğiniz spor ayakkabılar daha sportif görünüm içerisinde olmanıza yarar sağlayacaktır. Deri modelleri daha çok minyon tarzı kadınların tercih etmesi daha doğru olacaktır. Böylelikle şık bir fiziksel görüntüyü ortaya çıkarmanız deri etek kombini ile kaçınılmaz olacaktır. İster klasik isterseniz de daha spor havada kombinler yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok