Üst Reklam

Kırmızı Kalem Etek Kombinleri

Kırmızı renk, oldukça iddialıdır. İddialı görünmek isteyen bayanlar daha çok bu rengi tercih ediyor. Kırmızı kalem etek kombinleri konusunda dikkatli bir tutum sergilenirse ortaya iddialı görünümlerin çıkması kaçınılmaz olacaktır. Kırmızı kalem etek başlı başına şık ve dikkat çekici bir parça olduğundan dolayı ekstradan detaylara girmenize gerek kalmayacaktır.

Üst bölgeye beyaz gömlek, ya da açık renklerde body modelleri tercih edilebilir. Eğer ki üstünüze beyaz gömlek altınıza kırmızı kalem etek kullanıyorsanız ayakkabınızı kırmızı yahut beyaz renk tonlarında seçebilirsiniz. Fakat kalem eteklerin altına en çok yakışan ayakkabı modelleri arasında ise stiletto yer almaktadır.

Tarz görünmeniz yapacağınız doğru hamleler ile mümkün hale dönüşecektir. Kırmızı Kalem etek üzerine uzun siyah trençkot oldukça iyi yakışacaktır. Kısa boylu kadınlar bu yola başvurursa daha uzun boylu görünmeleri kaçınılmaz olur. Böylelikle direk olarak dikkat çeker hale dönüşürsünüz. Aynı şekilde uzun boylu bayanlar içinde bu kombini yapmak mantıklı bir çözüm yolu olacaktır. Kırmızı kalem etek kombinleri içerisinde bir başka göze çarpanlar da bulunuyor. Onlardan birisi de sonbahar kış mevsimine uyum sağlayacak kalem etek ve deri ceket kombini olacaktır. Kırmızı kalem eteğinizin üzerine taşlı siyah iddialı deri cekete kullanarak daha seksi bir kadın görüntüsünü çizmeniz mümkün olacaktır. Kalem eteklerinizi hem kış hem de yaz sezonu içerisinde sorunsuz şekilde kombinleyerek kullanmanız mümkündür.

Hiç yorum yok