Üst Reklam

Kylie Jenner Farklı Kombinleri

Ünlülerin sıradışı kombinleri, kimi zaman magazin haberlerinde karşımıza geliyor. Bu sıradışı kombinleri oldukça seven ve ilginç moda akımlarına sebep olan ünlülerden biri de Kylie Jenner.

Kardashian ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner, diğer Kardashianlar gibi modaya yön verme konusunda önde gelen isimlerden. Oldukça ilginç bir stili olan Kylie Jenner, birbirinden farklı kombinleri ve kıyafetleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı çok seviyor.


Kylie Jenner'ın kazağının büyük bir bölümü yırtık. Altındaki ten rengi askılı bluz ile göğüslerini oldukça ön plana itiyor.


Kalçasız veya kalçalarında yırtıklar olan kot akımını ateşleyen kişi, Kylie Jenner. Kalçanın iki yanında da yer alan yırtıkların moda haline gelmesi, uzun sürmedi.


Kylie Jenner'ın çok konuşulan kıyafetlerinden biri daha... ''Avize'' olarak nitelendirilen kıyafet, oldukça ilginç detaylara sahip doğrusu.


Kylie'nin kendisini çok sevenler için bu tshirt kombininden kendisinin fotoğrafı var. Uzun tshirt ve mini şort giymeyi sevenler için farklı bir tercih.


Kylie Jenner'ın farklı stilleri; sadece etek ve kıyafetlerle sınırlı kalmıyor. İlginç bir bikini kombini arıyorsanız, göğüslerinde ve kasığında göz olan bu modeli deneyebilirsiniz.


Bu kombini de kolay kolay her yerde göremezsiniz... Eşofman altına topuklu ayakkabı giyen Kylie, yine farklı bir kombine imza atıyor.

Hiç yorum yok