Üst Reklam

Maksi Elbise Kombinleri


Her bayanın dolabında mutlaka olması gereken elbise modelleri arasında yer alan maksi elbiseler hem günlük giyime hem de şık davetlere uygun olan son derece geniş seçeneklere sahiptir. Özellikle de bu elbiseyi kendisine yakıştırmayı bilen bayanların ellerinde büyük bir mucizeye dönem maxi elbiseler başarılı kombinler için de büyük kolaylıklar sunmaktadır. Günlük maksi elbise kombinleri arayan kişilerin daha ziyade spor kombin modelleri üzerinde yoğunlaştıkları dikkat çekerken şık davetler için ise daha iddialı kombinler tercih edilmektedir.

Kombin yaparken hem elbisenin rengine olan uyumu hem de modellerin uyumu önemlidir. Örneğin spor maksi elbise üzerine keten blazer bir ceket ve spor çanta ile giyilen blazer ile aynı renge sahip olan babet size girdiğiniz her ortamda günün en şık bayanı olma garantisini verirken yine klasik maxi elbiseler için yüksek topuklu ayakkabılar ve klasik kumaş ceketler ile uyumu yakalamak mümkün olacaktır.


2017 maksi elbise modelleri ünlü isimlerin de bu elbise modellerini tercih etmeye başlaması ile beraber daha fazla kişi tarafından adeta yeniden keşfedilmeye başlanırken bizim size tavsiyemiz özellikle de fit bir görünüme sahipseniz mutlaka dolabınızda bu yaz bu elbiselerin farklı tonları ve modellerinden en az 3 tane almanız. Yine elbiselerin altına giyeceğiniz elbise ile uyumlu renge sahip olan babet ya da dolgu topuk ayakkabılar sizi nerede ise koca bir yaz idare edebilir…

Hiç yorum yok