Üst Reklam

Spor Kalem Etek Kombinleri


Etek kombinleri içerisinde önemli bir yer tutan kalem etek modelleri, önceden daha resmi buluşmalar için tercih edilmekteyken artık günlük hayatta da sık sık tercih ediliyor. Günlük yaşam için kullanılacak kalem etek modelleri, genellikle spor kombinler olarak karşımıza çıkıyor. Spor kalem etek kombinlerine artan ilgi, hem zahmetsiz hem de seksi bir görünümle giyinmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Kalem etek modellerinin spor ve salaş bir şekilde kombinlenmesi, özellikle vücut hatlarını öne çıkartmak isteyen bayanlar için iyi bir tercihtir. Vücudu sararak hatları ortaya çıkaran spor kalem etek kombinleri, sokak stilinde rahat ve şık giyinmenin alternatiflerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.


Spor kalem etekleri günlük hayatta kullanmak için en çok tercih edilen kombinlerden biri, salaş deri ceket ve bluzlardır. Spor ayakkabı, salaş bluz ve deri ceket ile birlikte şık bir günlük kombin oluşturabilirsiniz.


Askılı body ve spor kalem etek kombini ile hem kalça hatlarınızı hem de göğüslerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Yine günlük olarak rahatça kullanabileceğiniz bu kombine, blazer ceket veya ince bir hırka ekleyebilirsiniz.


Kıyafetlerde kombin yapmanın en kolay yollarından olan siyah-beyaz uyumunu, spor kalem etek modellerinde de tercih edebilirsiniz. Göbeği açık bir tshirt veya uzun kollu sweet ile birlikte aynı renk tonlarını tercih edebilir ve ayakkabıda beyaz rengi seçebilirsiniz.


Uygun renk tonlarındaki tshirt ve spor kalem etek modelini, sandalet veya terlik ile destekleyerek çok fazla gösterişli olmayan takılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu kombinler, özellikle yaz akşamları için son derece idealdir.


Spor kalem etek modelleri ile günlük buluşmalarda da şık ve çekici görünebilirsiniz. Fakat bu kombinlerde fazla salaşa kaçmak yerine desenli kalem etekler giyerek, üzerinize askılı bir bluz ve sade, şık bir ayakkabı tercih etmeniz daha iyi olacaktır.


Spor kalem etek kombinlerinde karşımıza çıkan bir başka seçenek, kot ceketlerdir. Spor ayakkabı, kot ceket ve açık renk bir tshirt ile birlikte spor kalem etek giyebilirsiniz.

Hiç yorum yok