Üst Reklam

Tayt Altına Ayakkabı Kombinleri

Hem şıklığı hem güzel görünümü hem de çekiciliği ile bayanların tercih ettiği tayt modellerinin, doğru ayakkabılarla kombinlenmesi gereklidir.

Tayt altına nasıl ayakkabı giyilir, tayt altına hangi ayakkabı modelleri tercih edilir gibi sorular, tayt kombinlerini takip eden bütün bayanların araştırdığı konulardır. Tayt altına giyilecek yanlış ayakkabılar, kombin şıklığınızı bozacağı için uygun modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Tayt Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?


Tayt ve ayakkabı kombinleri konusunda renk seçimi oldukça önemlidir. Bluz, gömlek veya tshirt seçiminizi yaparken taytınızın rengini de dikkate almalısınız. Burada hem aynı renk tonlarını hem de zıt renkleri tercih edebilirsiniz.

Örneğin gri bir tshirt altına siyah tayt ve gri bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Spor bir tercih yapıyorsanız, tayt altına conserve ayakkabı seçebilirsiniz.

Tayt Altına Babet Ayakkabı Kombini


Havaların çok soğuk veya çok sıcak olmadığı dönemde tayt giyiyorsanız, altınıza babet ayakkabı giyebilirsiniz. Hem şık hem de rahat bir kombin seçeneği olan tayt-babet kombinini benzer renk uyumlarıyla güçlendirebilirsiniz.

Tayt Altı Topuklu Ayakkabı Kombini


Gece dışarıya çıkarken deri bir tayt giyecekseniz, bunu şık bir topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle akşam dışarıya çıkma, yemeğe çıkma ve özel günlerde tercih edebileceğiniz tayt topuklu kombininde biraz daha az resmi olmak için üstünüze kazak alabilirsiniz

Tayt altına topuklu ayakkabı giyerken, seçtiğinizin taytın uzunluğu önemli bir noktadır. Örneğin taytınızın uzunluğu çok kısa olmamakla beraber, ayak bileğinde bitmesi daha hoş bir tercih olacaktır.

Hiç yorum yok