Üst Reklam

Yazlık Kot Etek Kombinleri


Etek kombinleri arasında en dikkat çekici olanlardan biri, kot eteklerdir. Hem kotun şıklığından hem de rahat olmaktan vazgeçmeyenlerin yaz dönemlerinde ilk tercihi, kot etek kombinleri olmaktadır.

Kot etek kombinleri, her mevsim tercih edilse de bunun için en uygun dönem yaz mevsimidir. Hem sizi üşütmeyecek hem de şıklığınızı korumanızı sağlayacak olan bu kombinlerden bazılarını sizin için derledik.


Şıklık arayanlar için beyaz bir bluz, altına desenli (yamalı) bir kot ve sandalet uyumu. Gözlük ve çanta ile birlikte kombinleyebilirsiniz.


Önden düğmeli kot etek modelleri, kolayca kombinleyebileceğiniz kıyafetlerden biridir. Basit ama güzel görünmek için mavi kot üzerine beyaz bir tshirt yeterli olacaktır.


Yaz akşamlarının serin geçtiği yerlerde kot etek ve tshirt giyerek üşümek yerine üzerinize basit ve salaş bir hırka alabilirsiniz. Beyaz tshirt üzerine zıt renklerde bir hırka uygun olacaktır.


Kısa kot etek kombinleri kadar uzun modeller de şık görünmenizi söyleyecektir. Yine kot etek kombinlerinde ilk tercihlerden olan beyaz tshirtünüzü bu defa şık bir çantayla destekleyebilirsiniz.


Kot etek modelleri arasında modası geçmeyenlerden biri de yırtmaçlı eteklerdir. Yırtmaçlı kot etek kombinlerinde kot gömlek, kemer, çanta ve aksesuarlar öne çıkmaktadır.

Hiç yorum yok