Üst Reklam

2018 Yılbaşı Kıyafet Kombinleri


Her yıl olduğu gibi yılbaşı kıyafet kombinleri 2018 yeni yılı için de kadınların sıkı bir şekilde hazırlandığı günlerden biri. 2018 yılbaşı kıyafet kombinleri, genellikle tek parça iddialı elbise modellerinden oluşuyor. Tabi yeni yılı nerede geçireceğiz, kıyafet kombininizi doğrudan etkileyecek bir nokta. Arkadaşla gidilecek bir mekan, sevgiliyle baş başa çıkılacak bir yemek, daha resmi veya arkadaşça ortamlar seçeceğiniz kombini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Koca bir yılı geride bırakırken, yılbaşı gecesi dikkat çekici bir görüntünüz olmasından yanaysanız; tercihiniz tek parça mini elbiseler olmalıdır. Bu elbiselerde parlak renkleri tercih ederek ışıl ışıl bir görüntü yakalayabilirsiniz. Parlak mini elbise modellerinde mor, altın sarısı veya ten rengi öne çıkmaktadır.

Siyah elbise üzerine ışıltılı bir ceket alarak hem şık hem de dikkat çekici bir görüntü yakalabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar da iddialı duruşunuzu güçlendirecektir.


Tek parça elbiseler için tercih edebileceğiniz oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Yukarıdaki görselde, 2018 yılbaşı kıyafet kombinleri için seçebileceğiniz bazı elbise modellerini görebilirsiniz.

Hiç yorum yok