Üst Reklam

40 Yaş Üstü Kıyafet Kombinleri


Orta yaş giyim modelleri, 40 yaş üstü kıyafet kombinleri için ideal seçeneklerdir. Şuana kadar oturmuş bir giyim tarzına sahip olan 40 yaş üstü bayanlar, moda akımlarına göre çok fazla tarz değiştirmemektedir. 40 yaş üzerindeki bayanlar için ideal kombinler, yaşlarına uygun klasik parçalardan oluşmaktadır. Peki bu parçalar nelerdir?

Kaliteli Çanta

Çanta, 40 yaş üstü bayan kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Bir çanta, özellikle orta yaş kombinlerinde imza niteliği taşımaktadır ve kıyafetlerin en dikkat çekici parçasıdır.

40 yaş üstü kıyafet kombinleri için çanta seçerken; siyah, bej, gri gibi doğal renkleri tercih etmek uygun olacaktır.

Şık Trench Coat

Klasik tarz denildiği zaman akla ilk gelen parçalardan biri de trench coat modelleridir. Her sezonda moda özelliğini kaybetmeyen trench coat modelleri, 40 yaş üstü kombinlerinin de vazgeçilmezleri arasındadır.

Rahat Topuklu Ayakkabı

Rahat bir topuklu ayakkabı, güç simgesi taşımaktadır. Kolay bir şekilde yürüyüp, özgüvenli hissedeceğiniz şık bir çift topuklu ayakkabı ile güzel bir 40 yaş üstü kombini yapabilirsiniz.

Oturan Sütyen

Doğum, ergenlik ve kilo alıp vermelerle birlikte göğüsler şekilden şekle girmekmtedir.

Yıllar önce edindiğiniz sütyen kalıbı, artık size uymayabilir. Bu nedenle 40 yaş üstü kombinlerde sütyen bedenini gözden geçireren tam anlamıyla oturan bir sütyen tercih etmenizde yarar var.

Güven Uyandıran Elbise

Bir gardırobun olmazsa olmazlarından biri, elbiselerdir. 40 yaş üstü kombinlerde veya diğer bütün kombinlerde elbise seçenekleri her zaman caziptir. Gideceğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekecek ve rahat edeceğiniz bir elbise giyebilirsiniz.

Hiç yorum yok