Üst Reklam

Deri Pantolon Kombinleri


Deri pantolon kombinleriyle ilgili yazın giyilir mi veya ne zaman giyilir soruları sıkça sorulmaktadır. Deri pantolon modelleri, genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilmektedir. Gençler arasında bir hayli yaygın hale gelen deri pantolon kombinleri, bu kadar çok tutulduktan sonra ince modelleri sayesinde yazın da giyilir hale geldi.

Deri Pantolon Çeşitleri

Deri pantolon modelleri; düz şekiller, skinny deri ve üstü bol paçası dar deri pantolonlar olarak 3 çeşide sahiptir.

Deri pantolon kombinlerindeki en önemli nokta, vücudu ve bacak bölgesini çok fazla göz önüne çıkartacağıdır. Normal pantolonlardan farklı olan deri modeller, kilolo bayanlarda iyi durmamakta ve olduğundan daha kilolu göstermektedir.

Geniş kalçalara veya kalın bacaklara sahipseniz, deri pantolon kombinleri üzerinde hoş durmayabilir. Bunun birlikte kısa bacaklılar için de bu modeller uygun değildir. Düz ve uzun bacaklara sahip olan bayanlar, deri pantolon kombinleriyle ince ve şık bir görüntü yakalayabilirler.


Deri Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Deri pantolon kombinlerinde hem spor hem de klasik stiller ortaya çıkarmanız mümkündür. Oldukça farklı ve kışkırtıcı kombinler yapabileceğiniz deri pantolonlar, her modelde sizi seksi ve çekici gösterecektir. Peki deri pantolonlar neyle giyilir? Deri pantolon üzerine ne giyilir?

Parıltılı veya pullu kumaşlar, deri pantolonunun parlayan dokusu ile uyumlu olacaktır. Deri kemer, deri ayakkabı, deri çanta ve deri ceketle birlikte komple bir deri kombini yapabilirsiniz. Rahat bir görüntü için askılı beyaz bir tshirt veya üzerine ofis tarzı bir ceket seçebilirsiniz. Yine rahat deri pantolon kombinleri arasında sweatshirt de ideal bir seçenektir.

Eğer gece deri pantolon kombini yapacaksanız, ipek bir bluz tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok