Üst Reklam

Dikkat Çekici Ofis Kombinleri

Her gün günümüzün neredeyse tamamını geçirdiğimiz ofislerde çoğu zaman dar ve esnek olmayan kıyafetler için de daha fazla yorulduğumuzu fark ederiz. Bu sebeple bir süre sonra da daha salaç ve dökümlü kıyafetlere başvurmaya başlarız. İste çok da güzel olmamaya bu zamanlarda başlarız. Bu durum hem ofis, çalışma şartlarına çok uygun olmamakla beraber ciddiyetini de kaybetmeye başlar. Aynı zamanda evde gibi görünmeye ve bakımsız gibi durmaya başlarız. Peki, güzel kıyafetler tercih ederek aynı zamanda nasıl rahat olabilirsiniz.

Öncelikle çalışırken, iş ortamına daha uygun kıyafetler tercih etmek gereklidir. Jeanler mümkün olduğunda az tercih edilmeli edilecekse bile daha koyu renklerde tercih edilmeli. Bunlarla beraber şık bir şifon bluz veya gömlek tercih edilmeli ve muhakkak gösterişli bir stiletto giyilmeli. İşiniz çok fazla ayakta durmak getirmiyorsa Jean ile yaptığınız şık ve formal bir kombin dikkat çekici olmanızı sağlayacaktır.

Şifon bluzlar, parlak, saten gömlekler oldukça güzel gösterecektir. Bu yüzden son zamanlar hızlı bir geri dönüş yapmış olan ve pahalı tasarımcıların koleksiyonlarında büyük bir yer kaplamıştır. Bunun yanı sıra maskülen gömleklere feminen bir hava katarak onları broşlar veya taşlar ile süsleyerek de dikkat çekici olabilirsiniz. Üstelik bu parçalar sigaret bir pantolon ile bir araya getirebilirsiniz.


Bir diğer öneri ise belden hemen sonra bol başlayan bileğe doğru daralan ince kumaşlardan yapılmış olan eşofman tipli pantolonlardır. Bu pantolonlar baskılı bir tişört ile bir araya getirilere hem dikkat çekici hem de ofis için uygun olabilirsiniz.

Klasik eteklerin üzerine şifon bluzlar veya klasik gömlekler tercih etmek yerine tişörtler, oversize gömlekler tercih ederek tarzlarını farklı taraflara çekerek daha dikkat çekici olabilirsiniz.

Hiç yorum yok