Üst Reklam

Fileli Çorap Pantolon Kombinleri


Fileli çorap modelleri, file çorap nasıl kombinlenir sorusunun sıkça sorulmasına neden oluyor. Pantolon altına file çorap, fileli çorap kombinleri arasında en dikkat çekici seçimlerden biri. File çorap pantolon ikilisi, file çorap neyle giyilir sorununa en ideal yanıt. Özellikle file çorap yırtık jean ikilisi, bu yeni trendin en gözde seçimi olarak göze çarpıyor.

Kylie Jenner ve Danielle Bernstein gibi ünlü isimlerin de katıldığı bu moda, kısa zamanda moda trendleri arasında yerini aldı.


Pantolonun altına uzun ve kısa (bilek) fileli çorap giyerek ayakkabınızın hemen üzerinde görünmesini sağlayabilirsiniz. Mavi düz veya yırtık kotlarla deneyebileceğiniz bu kombinde topuklu veya düz ayakkabı seçmelisiniz. Ayakkabı rengi olarak ise siyah veya kahverengi tercih etmelisiniz. Bu ince detay, şık ve çekici görünmenizi sağlayacaktır.


Pantolon altı file çorap kombininde tercih edeceğiniz pantolon, olabildiğince fazla yırtığı olanlardır. Yırtık jean modelleri, fileleri ön plana çıkartacaktır. Filelerin görüntüsüyle seksi bir hava yakalayabilirsiniz. Bu kombinler genellikle salaş kıyafetlerle uygun olmaktadır ve gün içerisindeki arkadaş buluşmaları için son derece uygundur.

Fileli çorapla yırtık jean giyerken, göbeği açık kıyafetler tercih ederek fileyi göbeğinizde de gösterebilirsiniz.

Hiç yorum yok