Üst Reklam

Sarı Etek Kombinleri


Sarı etek modelleri, etek kombinleri arasında özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilmektedir. Hem rahat hem şık hem de renkli bir görüntü sağlayan sarı etek kombinleri, dolabınızdaki birçok kıyafet ile rahatça uyumlu hale getirebileceğiniz kombinlerdir.

Sarı uzun etek ve sarı kısa etek iki ana başlıkta toplayabileceğimiz bu kombinler, renk olarak genellikle hardal sarısı etek kombinleriyle öne çıkmaktadır. Hardal sarısı kalem etek modelleri de oldukça popülerdir. Peki sarı etek üzerine ne giyilir? Sarı etek kombinleri tesettür olarak kullanılabilir mi?

Sarı etek kombinlerinde en çok tercih edilen renk, beyazdır. Sarı etek üzerine beyaz dar veya hafif bol bir gömlek tercih edebilirsiniz. Çanta renginizi sarı ve beyazdan farklı bir renk seçmelisiniz.

Kot gömlekler ve kot ceketler de sarı etek modelleri ile şık bir şekilde kombinleneilmektedir. Sarı mini etek kombinlerinde ise en güzel tercih, çizgili bluz veya askılı tshirt olacaktır.

Sarı Etek Kombinleri Tesettür


Sarı uzun etek modelleri, bu renk eteklerdeki kombinlerinizi hazırlamak için son derece uygundur. Tesettür etekler arasında sarı etek kombini yapacaksanız, koyu sarı renkteki modelleri ve hardal sarısı rengini tercih edebilirsiniz.

Eşarp olarak etek rengiyle uyumlu bir renk seçtikten sonra üzerinize çok bol olmayan bir gömlek tercih edebilirsiniz. Hardal sarısı tesettür etekler ile beyaz veya siyah gömlekleri rahatça kombinleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok