Üst Reklam

Sonbahar Elbise Kombinleri


Kıyafet dolabını elbiselerle dolduranlar, sadece yazın elbiselerini kombinlemek yerine sonbaharda ve ilkbaharda da güzel kombinler yapabilirler. Bu yazıda sonbahar elbise kombinleri başlığı altında sonbaharda elbise giymek isteyenlerin tercih edebileceği seçenekleri derledik.

Örgü Elbise

Hem şık hem de rahat bir elbise giymek istiyorsanız, tercihinizi örgü elbise modellerinden yana kullanabilirsiniz. Örgü elbise seçiminde tek ve düz bir renk seçerseniz, daha asil bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Ekose Elbise

Sonbahar ile özdeşleşen elbise modellerinden biri, ekose elbiselerdir. Şık bir görüntü ile hem gündüz hem de akşam buluşmalarınız için kullanabileceğiniz ekose elbise modellerini, deri bot ve deri çanta ile kombinleyerek şıklığınızı arttırabilirsiniz.

Maksi Elbise

İnce maksi elbise modelleri, sonbahar gelince sık tercih edilen kıyafetlerden olmaktadır. Özellikle bel kemeri kullanarak kombinleyebileceğiniz maksi elbise modelleri, sonbahar davetlerinde hem resmi hem de rahat bir görüntü elde edebilirsiniz.


Mini Elbise ve Tüylü Mont

Tüylü mont modelleri, son dönemlerde moda defilelerinde sıkça yer alıyor. Günlük hayatta da görmeye alıştığımız tüylü mont modelleri, mini elbiselerle birlikte kombinlenerek soğuk olmayan sonbahar günlerinde şirin bir görüntü sağlayabilir.

Kırmızı Elbise

Genellikle parlak kırmızı modellerinizi yaz döneminde sıkça kullanıyorsanız, bu elbiselerinizi micro çorap ve uzun çizme ile kombinleyerek sonbahar için uygun moda çevirebilirsiniz.

Şifon Elbise

Şifon elbise modelleri, hem yaz döneminde hem de sonbahar döneminde çekinmeden kullanabileceğiniz kıyafetlerdir. Şık ve rahat bir görüntü sunan şifon elbise kombinlerinde ayakkabı seçimi önemlidir. Bu konudaki tavsiyemiz, oxford ayakkabılardır.

Hiç yorum yok