Üst Reklam

2018 Bahar Gelinlik Kombinleri

2018 yılı bahar aylarında gelin olacaklara müjde, sizler için bahar gelinlik kombinlerini şimdiden hazırladık. Bütün kadınların küçük yaşlardan itibaren hayal ettiği o gün geldi. Peki bu bahar gelin olacak kadınlar gelinlik kombinlerinde nelere dikkat etmeli ? Kıyafet kombinleri olarak vazgeçilmez olan gelinlik kombinlerini sizlere aktaracağız.

Straplez Bahar Gelinlik Kombinleri


Bahar aylarında gelinlik kombinlerinde dikkat etmemiz gereken hususlarda biri de hava sıcaklığıdır. Havalar henüz ısınmadan straplez gelinlik modeli tercih ettiyseniz, ince bir şal ile beraber kombinlemenizi sizlere öneriyoruz.

2018 yılı bahar ayı gelinlik kombinlerinde straplez modeller çokça tercih edilmekte ve saç aksesuarlarıyla beraber kullanılmaktadır.

A Kesim Bahar Gelinlik Kombinleri


Gelinlik deyince herkesin aklıma gelen ilk model, 2018 yılı bahar gelinlik kombinlerinde de gözümüze çarpmaktadır. 2018 yılı  bahar kombinlerinde toplu saçlarla  kullanılan gelinlik modelleri, daha hafif makyajlarla kombinlenmekte ve gözleri yormayarak sizi gecenin yıldızı yapmaktadır.

Balık Kesim Bahar Gelinlik Kombinleri


Uzun boylu gelinlerin kombinlemesi daha kolay olan bu model gelinlikler her yıl revaçta olmaktadır. Eğer sizde kendinizi uzun olarak görüyorsanız balık kesim gelinlikleri kombinlemek sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Zarif inci veya pırlanta bir kolyeyle kombinleyeceğiniz gelinliğiniz sizi olduğunuzdan daha asil bir görünüme kavuşturacak ve bütün misafirleriniz gözlerini sizden alamayacaktır. 2018 yılı bahar aylarında kombinleyeceğiniz gelinliğinizde dikkat etmeniz gereken tek nokta kolyenizin kısa olması olacaktır.

Dantelli Bahar Gelinlik Kombinleri


Bahar aylarında en çok tercih edilen gelinlik kombinlerinden biri de dantelli gelinliklerdir. Boynu ve kolları kısmen dantelle kapanmış olan gelinlikler bahar kombinlerinin vazgeçilmezlerindendir. Vücudunuz dantel ile kaplandığında hava şartlarından etkilenmeniz azalmaktadır. Iç ve dış çekimlerinizi kolaylıkla yapmanıza imkan sağlamakta olan dantelli gelinlik kombinlerinizi takıyla boğmaktansa sade bırakmanız tercih edilmektedir. Böylece gelinliğinizdeki dantel kombininiz daha hoş ve güzel görülebilmektedir.

Her yıl olduğu gibi 2018 yılı bahar gelinlik kombinleri de birbirinden güzel, birbirinden harika. Siz de bahar ayına kadar yer alan gelinlik kombinlerinden birini seçebilirsiniz.

Hiç yorum yok