Üst Reklam

Beyaz Pantolon Kombinleri


Beyaz pantolon modelleri, başta yaz ayları olmak üzere 4 mevsim tercih edilen kıyafet kombinleri arasındadır. Ofiste, arkadaş görüşmesinde veya gün içerisinde katılacağınız bir davette rahatlıkla tercih edebileceğiniz beyaz pantolon kombinlerinde hem şık hem de modaya uygun bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Beyaz pantolon üstüne ne giyilir sorusunun cevabı ise genellikle açık renklerdir. Beyazın saflığını taşıyan bu kombinlerde en çok açık mavi tonlar tercih etmelisiniz. Gömlekler, yaz için beyaz pantolon ile en çok uyum sağlayacak olan parçalardır.

Beyaz Pantolon Kazak Kombinleri


Kış dönemine girdiğimiz soğuk günlerde ise beyaz pantolon gömlek kombininin yerini, beyaz pantolon kazak kombini almaktadır. Beyaz pantolonlar, birçok parça ile kışın da rahat bir şekilde kombinlenebilmektedir. Burada yine dikkat edeceğimiz nokta, açık renklerden yana tercih yapmak olacaktır.

Beyaz pantolon üzerine beyaz veya krem rengi kazak tercih edebileceğimiz pembe veya lila gibi açık tonlar da olabilir. Ayakkabı seçiminde ise spor ayakkabıdan, topuklu bota kadar geniş bir yelpazeniz bulunmaktadır. Ayakkabı ve çanta için siyah renkler tercih edebilir veya kendinizi tamamen beyazlara bürünebilirsiniz.

Hiç yorum yok