Üst Reklam

Bordo Deri Ceket Kombinleri

Bordo deri ceket kombinleri günümüz modasında tercih edilen bir kombin türüdür. Sonbahar aylarının vazgeçilmez rengi olan bordo renginin çevredeki insanların gözünde azımsanmayacak kadar etkin duruşu ile birlikte deri ceketin göz kamaştırıcı cazibesi birleşerek oluşan bu kombin türü yaşça daha olgun kadınların kullandığı bir çeşit olarak göze çarpmaktadır.


Siyah pantolon ve siyah ya da beyaz bluz, bordo deri ceketin vazgeçilmez bir parçasıdır. Yapacağınız fular seçimi göze daha hoş gelen bir kombin türünü ortaya çıkaracaktır. Bu kombin türü genellikle iş ortamında daha az detayla daha çok göze hoş gelinebileceğini belli eden, insanların sonbahar aylarında sizi yadırgamayacağı ve her yıl kendini yenileyen bordo deri ceket türleriyle birlikte sürekli modanın içinde kalabileceğiniz bir türdür. Fular rengi seçimi sizin o gün hangi ruh halinde olduğunuzun insanlara aynası olarak yansıyacaktır. Sonuçta sonbahar aylarında tercih ettiğiniz bu kombin türü koyu renk tonlarında olacağı için biraz daha açık renk tonlarda yaptığınız fular seçimi insanlara karşı biraz daha renkli bir görünüme bürünmenizi sağlayacaktır.


Güneşli veya yağışlı bir sonbahar gününde bordo deri ceket kombinini tercih etmektense kapalı ve yağışsız günlerde bu kombini tercih etmeniz sizi daha alımlı ve göze hoş gelen bir kadın olarak iş yerinizde veya çevrenizde ön plana çıkaracaktır. Sonuçta giyindiğiniz siyah veya beyaz renk bluz ve siyah renk pantolonun üstüne, yine giyindiğiniz koyu renk tonlarında bordo deri ceket ne güneşli bir havayı temsil etmekte ne de yağışlı bir günde giyilmeyi mümkün kılmaktadır. Yani kısaca bu kombin türü için sonbahar kombini de diyebileceğimiz gibi; kapalı havalarda yapılacak kombin türü olarak da adlandırabiliriz. 

Hiç yorum yok