Üst Reklam

Desenli Tayt Kombinleri


Desenli tayt kombinleri, üzerine hangi parçaları aldığınıza göre değişmekle birlikte yaz-kış rahatlıkla giyilebilmektedir. Arkadaş ortamında bir görüşmeden, ofis ortamına kadar birçok yerde her mevsim tercih edebileceğiniz desenli tayt çeşitleri, geniş bir yelpazede seçenek sunmaktadır.

Yünlü desenli taytlar, genellikle kış mevsiminde karşımıza çıkmaktadır. Salaş bir stil istiyorsanız, yünlü taytlar ile birlikte salaş ve oversize kazak modellerini tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise Ugg bot modelleri ile şık bir uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu botlarla ilgili başka kombinlere de bakmak için Ugg Bot Kombinleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Pullu tayt modelleri, cesur bir stil olarak karşımıza çıkmaktadır. Gün içerisinde ciddi bir görüşmeden, akşam katılacağınız partiye kadar birçok ortama uyum sağlayan pullu desenli tayt modelleri, şık ve gösterişli bluzlar ile birlikte tercih edilmelidir.

Dantel desenli tayt kombinleri ise ne çok resmi ne de çok salaş bir buluşmaya gidecekseniz, kazak ve çanta ile birlikte rahatça kombinleyebileceğiniz modellerdir.

Hiç yorum yok