Üst Reklam

Kırmızı Topuklu Ayakkabı Kombinleri


Şehvet, tutku ve aşkın rengi olan kırmızıyı, birçok kıyafet kombinin de başta görüyoruz. Kırmızı topuklu ayakkabı kombinleri de birçok kadının sıkça tercih ettiği seçeneklerden biridir. Kırmızı topuklu ayakkabı modelleri, 4 mevsim boyunca giyilebilir ve bu kombinlerin modası kolay kolay geçmez.

Düğün, mezuniyet, iş görüşmesi, romantik bir akşam yemeği veya arkadaş görüşmesi gibi çok çeşitli alanlarda tercih edebileceğiniz kırmızı topuklu ayakkabı kombinleri, sizi hem çekici hem de şık gösterecektir. Kırmızı renginin birçok renk ile kolayca kombinlenebilmesi de bu kombinin sıkça tercih edilmesinin bir başka nedenidir.

Kırmızı Topuklu Ayakkabı ve Elbise Kombini


Kırmızı topuklu ayakkabı kombinleri, genellikle elbiselerle birlikte tercih edilmektedir. Kırmızının renk uyumu ise özellikle beyaz ve siyah ile ortaya çıkmaktadır. Tek parça beyaz veya siyah elbisenin altına kırmızı topuklu ayakkabı giyerek güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Çanta seçimi olarak ise elbiseniz ile aynı renkte çantalardan yana seçim yapmalısınız.

Kırmızı Topuklu Ayakkabı ve Kot Pantolon Kombini


Kırmızı topuklu ayakkabı modelleri, kot pantolonlarla da oldukça uyumludur. Özellikle gün içerisinde bir arkadaş görüşmesi veya iş görüşmesinde dahi kullanılabilecek olan bu kombinden dar kotlardan yırtık kotlara kadar geniş bir seçim yelpazesi bulunmaktadır.

Kısa veya ince topuklu ayakkabılar, yırtık kotlarla güzel bir uyum yakalamaktadır. Kalın kırmızı topuklu ayakkabılar ise düz pantolonların altına tercih edilmektedir.

Hiç yorum yok