Üst Reklam

Mini Siyah Elbise Kombinleri


Elbise kombinleri arasında en çok tercih edilen renklerin başında, siyah gelmektedir. Siyah mini elbise kombinleri, özel geceler başta olmak üzere birçok buluşma için tercih edilmektedir. Siyah elbise nasıl kombinlenir sorusu; siyah elbise altına ayakkabı ve siyah elbise takıları gibi kategorileri de doğrudan ilgilendirmektedir. Ayrıca çorap konusu da siyah elbise altına giyilecekler arasında önemli bir noktadır.

Mini elbise modelleri, genellikle dar kesim olarak tercih edilmektedir. Siyah renk mini elbise kombinlerinde, dar bir siyah elbise seçimi yaparsanız hem şık hem de oldukça çekici bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Mini Siyah Elbise Nasıl Kombinlenir?


Siyah mini elbise kombinlerini ofiste, akşam yemeğinde veya gün içerisindeki önemli bir buluşmada yapabilirsiniz. Birçok yere uyum sağlayacak ve hemen fark edilmenizi sağlayacak olan siyah mini elbiseler, dolabınızın olmazsa olmaz parçalarındandır.

Bu kombinde dikkat edilmesi gereken noktaların başında, aşırıya kaçmamak gelmektedir. Yani zaten oldukça göz alıcı elbiseniz, sizi öne çıkartırken bunu kullanacağınız diğer parçalarla gölgelememeli ve uyumlu seçimler yapmalısınız. Örneğin yine siyah renkte deri topuklu ayakkabılar, siyah elbise altına ayakkabı seçerken bir numaralı tercihiniz olmalıdır. Bu elbiselerle mutlaka benzer renkler içeren topukluları tercih etmelisiniz. Bu sayede boyunuz da daha uzun görünecek ve bacaklarınız öne çıkacaktır. Elbise ile aynı renk topuklu ayakkabı giymek yerine, aksesuarlarla uyumlu renklere de yönelebilirsiniz.

Çanta ve aksesuarlar, sizi siyah mini elbisenin sadeliğinden sıyıran şeyler olacaktır. Aşırıya kaçmadan renkli takılar seçebilirsiniz. Mini siyah elbise kombini oluştururken, takılar konusunda özgür davranabilirsiniz. Bu özgürlük, farklı bir tarz ortaya koymanızı sağlayacaktır. Fuşya, mor ve turkuaz gibi topuklular ve takılar da bu kombinde işinize yarayacaktır.

Mini Siyah Elbise Altına Ne Renk Çorap Giyilir?


Mini elbise modelleri tercih ederken yaz kış çorap giymeniz iyi olacaktır. Külotlu çorap modelleri, mini elbise içerisinde bacaklarınızı daha hoş gösterecek ve ön plana çıkartacaktır. Mini siyah elbise altına opak siyah renkte veya şeffaf çoraplar tercih edebilirsiniz. Özellikle şeffaf ve parlak külotlu çoraplar, daha etkili bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Hiç yorum yok