Üst Reklam

Mor Ayakkabı Kombinleri


Mor renge fazlasıyla düşkün olan kadınların ayakkabılığında fazlasıyla bu renkten çeşit çeşit ayakkabı bulunmaktadır. Peki ya mor ayakkabı nasıl kombinlenir? Mor spor ayakkabı kombinleri, mor topuklu ayakkabı kombinleri hatta mor gelin ayakkabısı kombinleri günlük hayatta sıkça karşılaştığımız kombinlerdir.

Bir bayanın en çok sevdiği renkler arasında yer alan mor; eteklerden elbiselere elbiselerden ayakkabılara kadar birçok parçada rahatça kullanılabilmektedir. Mor renkli ile uyumlu olarak tercih edeceğiniz parçalar, nötr tonlardan oluşmalıdır. Lacivert, pembe, yeşil, gri ve mor renkler mor ayakkabı kombinleri için tercih edeceğiniz başlıca renklerdir.

Mor Topuklu Ayakkabı Kombinleri


Mor topuklu ayakkabılar, hem sokak stilleri hem de özel kombinler için rahatça kullanabileceğiniz türdendir. Özellikle yaz aylarının günlük kombinlerinde sıkça yer alan kot pantolon ve topuklu ayakkabı kombininde mor rengi rahatça kullanabilirsiniz. Mavi tonlarında kotunuzun altına mor topuklu ayakkabı ve üzerinize açık tonlarda bir kıyafet alabilirsiniz.

Özel bir gece için mor topuklu ayakkabı tercih edecekseniz, üzerinize tamamen morlardan oluşan bir kombin yapmanız da mümkündür. Mor dar elbise, mor topuklu ayakkabı ve mor tonlarındaki aksesuarlar sizi oldukça şık gösterecektir.

Mor Spor Ayakkabı Kombinleri


Mor spor ayakkabı kombinleri, yaz-kış her mevsim kullanılsa da genellikle kış aylarında daha çok tercih edilmektedir. Siyah veya koyu gri mont ve altına koyu mavi veya siyah pantolon giyerek mor spor ayakkabınızı rahatça kombinleyebilirsiniz.

Mor Gelin Ayakkabısı Kombinleri


En sevdiğiniz renk mor ise, bunu hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzde de kullanabilirsiniz. Mor gelin ayakkabısı modelleri, işlemeli taşları ve dantelleriyle öne çıkmaktadır. Mor renk gelin ayakkabısı üzerine dar gelinlik modelleri oldukça ilgi çekici olacaktır. Gelinlik modelleriyle ilgili detaylı bilgi almak için 2018 Bahar Gelinlik Kombinleri yazımızı da göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok