Üst Reklam

Pijama Partisi Kombinleri


Soğuk kış günlerinin kapımıza dayandığı şu günlerde havamızı değiştirecek etkinliklerin başında pijama partisi gelmektedir. Bu yazımızda sizlere nasıl pijama partisi kombinleri yapacağınızı göstereceğiz.

Pijama partisi deyince akla ilk gelen yumuşak tüylü pijamalar, pofuduk terlikler, uyku bantlarıdır. Hepimizin evinde bunlardan birs ürü var.

Peki, ''en güzel pijama partisi kombini hangisi, pijama partisi kombini yaparken nelere dikkat etmeli, pijama partisinin unutulmaz kombini nasıl yapılır?'' soruları kafanızda uçuşmaya başladıysa yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz. Böylece pijama partisinin kombin yıldızı olabilirsiniz.

Pofuduk Pijama Kombinleri


Kış aylarında biz üşüyen kadınların kurtarıcısı iş başında. Pofuduk pijama kombinleri hem rahat hem sıcacık tutuyorlar. Her kadının dolabında birden fazla yere sahip olan bu pijamaları alt üst farklı renk ve desenlerle kombinleyebilirsiniz. Genelde takım halinde satılsalar da açık renkleri koyu renklerle kombinlemek oldukça kolay. Sizde dikkat çeken kırmızı rengi yine koyu bir renk olan lacivertle kombinleyerek rahatlığınızdan ödün vermeden kombin yapabilirsiniz.

Tulum Pijama Kombinleri


Tulum pijama kombinleri ile partiye gitmek bütün gözleri üstünüzde toplayacak ve herkesin size hayranlıkla bakmasına neden olacaktır. Bütün gece istediğiniz her türlü hareketi kolaylıkla yapacağınız, hem sevimli hem de eğlenceli olduğunuzu gösterebileceğiniz en kolay kombinlerin başımda gelen tulum  pijama kombinleri partilerin vazgeçilmez kombinlerinden biridir. Pofuduk çoraplarla beraber rahatça kombinleyeceğiniz tulum pijamalar kış aylarının soğukluğunu bir nefeste yoketmekte ve size neşe katmaktadır. Karakter modelli pijama tulum kombinlerini tercih etmeniz sizin de karakterinizdeki bazı özellikleri belirtmektedir. Böylece nasıl bir kişi olduğunuz hakkında çevrenizdekilere de ipuçu vermiş olursunuz.

Seksi Pijama Kombinleri


Hep sevimli hep şirin nereye kadar, biraz da kadınlık diyorsanız doğru başlığı buldunuz demektir.
Belki de iş arkadaşlarınızla toplandığınız bir gece bir anda şıklık yarışına girdiğiniz bir pijama partisine dönüşebilir. Ee böyle zamanlara da hazırlık şart. Seksi pijama kombininiz dolabınızda yerini almalı ve gerektiği anda oradan çıkartmasını bilmelisiniz. Seksi pijama kombinlerinde dikkatli olmalısınız. Sevimli, şirin gibi kelimelere yer yok. Bütün dikkatleri üzerinize çekmelisiniz. Koyu renkten vazgeçemeyenlerin tercihleri bu kombinlerde sizi başarıya götürecektir. Seksi pijama kombinlerinde pofuduğa, polara yer yok, sade ve parçasız olarak uyku bandınızı başınıza takabilirsiniz, pijama kombininizi uyumlu ojenizle beraber kullanmanız sizin için yeterli olacaktır.

Sevgili Pijama Kombinleri


Siz de eski usul kız kıza pijama partilerinden sıkıldınız mı, evett evet. E o zaman bu hafta sonu sevgilinizle beraber pijama partisi organizasyonu yapın. Peki sevgili ile beraber uyumlu çift olmaya ne dersiniz ? O zaman kıyafet kombinlerinin size bir önerisi daha, sevgili pijama kombinlerinden birini deneyin :)

Yeni nesil partilerin arasında olan çiftlerin beraber katılacağı pijama partilerinde ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu göstermek  için fırsat bu fırsat kaçırmayın. Kombininizi sevgilinizle ayrı yapmaktansa sevgili pijama kombinlerini deneyebilirsiniz. Böylece istemeden de olsa ne kadar da uyumlu bir çift fısıltıları kulağınıza kadar gelecektir.

Yazlık Pijama Kombinleri


Pofuduktan sıkıldık, biz yaz insanları pijama partimizi de yazın veririz diyorsanız işte size yazlık pijama kombinleri. Kısacık şortlar, tshirtler, askılılar, nasıl yazın partilerdeki gibi kombin yapıyorsak şimdi sıra yazlık pijamalarda kombinlemeye geldi.

Yazlık pijama kombini yapmak o kadar kolay ki, şık, şirin, seksi sadece istediğiniz tarzı seçmek yeterli olacaktır. Saçlarınızı dağınık bi şekilde toplamak sizi anında pijama partisinin ortasına atacaktır. Ister desenli, ister takım, isterseniz de mesajlı parçaları birleştirebilirsiniz. Kendinizi pijama partisinde hissetmek istediğinizde sevimli ve çeşit çeşit göz bantlarından edinmeniz yetecektir. Yazlık pijama kombinlerinde üşüme ihtimaline karşı uzun kollu bir üstü de yazlık pijama kombinlerinize ekleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok