Üst Reklam

Saten Gecelik Kombinleri


Gecelik kombinleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri, saten geceliklerdir. Saten gecelik kombinleri, saten kumaşın parlaklığı ve yumuşaklığı sayesinde bayanların sıkça tercih ettiği modellerden biri haline gelmiştir.

Saten kumaş, ten ile çok güzel bir uyum sağlamaktadır. Tarih boyunca masallara bile konu olan saten kumaş, kıyafet kombinleri içerisinde geceliklerin vazgeçilmezlerden biri olmuştur. Sıkı ilmekli pamuktan elde edilen saten, pürüzsüz yüzeyi ve eşsiz görüntüsü ile dikkatleri üerine çekmektedir. Bayan iç giyim sektöründe önemli yer tutan saten kumaşlar, gecelik kombinleri için doğru bir tercihtir.

Saten Gecelik Kombinleri


Dantelli, güpürlü, fantezi, leopar gibi farklı modelleri bulunan saten gecelikler, günlük kullanımdan ziyade özel gecelerde tercih edilmektedir. Saten gecelik kombinlerinin en önemli özellikleri; bayanların vücut hatlarını öne çıkartması, tende güzel bir his yaratması, hem asil hem de çekici bir görüntü oluşturmasıdır.

Saten gecelikler, tamamen saten kumaştan oluşmakla birlikte özellikle göğüs kısmında dantel bulunan modeller de öne çıkmaktadır. Kırmızı, bordo, beyaz, gri, mor ve pembe renkler bu geceliklerde en çok tercih edilen renklerdir. Tür olarak ise tek parça uzun veya kısa elbise şeklinde saten gecelik modelleri yaygındır fakat şort ve askılı şeklinde iki parçadan oluşan modeller de bulunmaktadır.

Hiç yorum yok