Üst Reklam

Siyah Kazak Kombinleri

Kış aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan kazaklarda, şıklığınızı siyah kazak kombinleriyle rahatça öne çıkartabilirsiniz. Peki en doğru siyah kazak kombinleri nasıl yapılır? Sizlere bu yazımızda en güzel siyah kazak kombin önerilerini paylaşıyoruz.


Kullanım açısından kolaylık sağlayan siyah kazaklar, pek çok farklı pantolonla kombinlenebilmektedir. Bu kombinler arasında sportif şıklık isteyenlerin tercihi siyah kazalarla yine siyah dar pantolonlar olmaktadır. Siz de siyah kazağınızı yine siyah füme kot pantolonlarla yada deri parlak pantolonla yapabilirsiniz.

Uzun Siyah Kazak Kombinleri


Burada dikkat etmeniz gereken konulardan biri de kazağınızın boyudur. Eğer kazağınız poponuzu kapatacak kazar uzun boydaysa onu siyah taytlarla kombinlerseniz tek parça gibi görüneceğinden boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir. Biz kadınlar arasında kim Adriana Lima gibi görünmek istemez ki :)

Renkli Altlarla Siyah Kazak Kombinleri

Eğer siyahlara bürünmek sizi iyi hissettirmediyse, siyah kazağınızı daha sıcak renklerle kombinleyebilirsiniz.

Bunun için canlı turuncu, kırmızı ve belki uçuk pembe renklerde olan parçalar siyah kazağınızı kombinlemenizde sizlere yardımcı olacaktır. Bu konuda renkli çantalar her zaman kurtarıcınızdır. İstediğiniz zaman elegan siyah görünümünde etrafınıza asalet katabilirsiniz, hem de canlı yönünüzü ortaya koyarsınız. Dikkat etmeniz gereken nokta siyah ile beraber sıcak renkleri kombinlemeniz olacaktır.

Siyah Kazak Etek Kombinleri


Yazımızın başında belirttiğimiz gibi siyah kazaklar sadece pantolonlarla kombinlenmemektedir. Dar siyak kazakla beraber eteklerinizi de kombinleyebilirsiniz. Boğazlı siyah kazaklar teninizi göstermediğinden eteklerle kombinlenmesi daha uygun olacaktır. Boynunuzu uzun göstermekle kalmayıp, belinizi de ince göstererek kışın bile zarifliğinizi ortaya koyacaktır.

Dekolteli Siyah Kazak Kombinleri


Siyah kazak kombininizi yaparken kazağınızın modeli de çok önemlidir. Önden veya arkadan dekolte verilmiş kazaklar her zaman yıldız parça olmalıdır. Bu yüzden de sade düz bir pantolon ile dekolteli siyah kazaklarınızı kombinleyebilirsiniz. Siyah kazak spor bir parçayla spor, şık bir parçayla beraber şık olmanızı sağlayabilmektedir. Bu yüzden dekolteli siyah kazak kombinlemek oldukça kolay olmaktadır.

Siyah Kazak Gömlek Kombinleri


Yazımızda siyah kazakların hep tek başına nasıl kombinleyeceğimizi anlattık. Şimdi ise siyah kazaklarımızın gömleklerle beraber nasıl kombinleneceğini sizlere aktarıyoruz. Malum bu senenin modası kat kat giyinmek, o zaman bizde siyah kazak kombinlerini nasıl kat kat giyeceğimize bakalım.

Siyah kazak gömlek kombinleri dediğimizde ilk akla gelen her zaman beyaz gömlek olsa da siyah kazaklar açık mavi gömleklerle de kolaylıkla kombinlenmektedir. Yakası açık siyah kazaklar, hem ofis şıklığına uyumlu olmakta hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mavi gömlekler dışında ince çizgili gömleklerle de kullanabilmekte, hatta ince ceketlerle de uyumlu olmaktadır. İş hayatında aktif rol oynayan kadınlar için de birbirinden çeşitli kombinlerde siyah kazaklar kullanılmaktadır.

Hiç yorum yok