Üst Reklam

Snood Boyunluk Kombinleri


Snood kombinleri, son yıllarda oldukça gözde. Kış aylarının gelmesiyle beraber mont snood kombinlerini sokak stillerinde sık sık görüyoruz. Hem kolayca boyna dolanması, hem ucuz olması hem de renk çeşitliliğinin geniş olması nedeniyle snood ile mont kombinlemek sokak modasının vazgeçilmezlerinden biri haline geldi.

Ünlü markalar, snood modellerine koleksiyonlarında yer verirken bu modellerin benzerlerinde pazarlarda 5 TL ile 30 TL arasında değişen fiyatlarla satın almak mümkün. Fiyat olarak bakıldığı zaman ekonomik moda diye buna denir. Kullandığınız monta göre farklı renk ve modellerdeki snoodları seçerek kolayca kombinleyebilirsiniz.

Snood Etek Kombinleri


Çok soğuk olmayan günlerde snoodunuzu ince bir mont ve etek ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle snood kullanırken boğaz bölgesinde yarattığı sıcaklık hissi, sizi oldukça mutlu edecek. Sokak modasında özellikle ilkbahar ve sonbahar döneminde etek üzerine ince ceket ve kalın olmayan snood modellerinin kolayca kombinleyebilirsiniz.

Yine ince mont altına etek yerine şort da tercih edebilirsiniz. Çorap, şort, tshirt, ince mont ve elbette renkli bir snood... Renkli snood modelleri, bu kombinler için oldukça idealdir.

Snood Elbise Kombinleri


Yine çok soğuk olmayan günlerde elbisenizin üzerine alacağınız bir snood ile hem şık hem de kendiniz için sıcak bir görüntü elde edebilirsiniz. Etek kombinlerinde olduğu gibi snood boyunluk ve elbise kombini yaparken külotluçorap giyebilirsiniz. Çünkü havanın çok soğuk olmamasına karşı yine de önlem alarak kombin yaparken hasta olmamayı da dikkate almanız iyi olacaktır.

Snood Oversized Kazak Kombinleri


Oversized kazaklar bol görünüşleri ile snood modellerinin hemen hemen hepsine uyum sağlayacaktır. Özellikle gri veya krem rengi oversized kazaklar ile aynı tonlarda snood boyunluk modellerinin kombinleyebilirsiniz.

Kazak ve snood kombini yaparken rengarenk seçenekler de bizi beklemektedir. Hem renkli kazaklar hem de renkli snood boyunluk modelleri, kolayca şık bir kombin ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Hiç yorum yok