Üst Reklam

Ugg Bot Kombinleri


Ugg bot modelleri, 2010 yılında moda olmaya başladıktan sonra farklı kombinlerle sokak stillerindeki yerini sağlamlaştırdı. Ugg bot kombinleri, hem rahat hem de kış ayları içinde oldukça sıcak bir alternatif olduğu için ayakkabı kombinleri arasında bir anda trend haline gelmiştir.

Kış mevsiminde sıkça kullanılan ugg bot modelleri, önceki yıllara göre daha az kullanılmaya başlanmıştır. Bilek boy botlar, ugg kombinlerinin tahtını sallasa da hala ugg modellerinin verdiği sıcaklıktan vazgeçmeyenler de bir hayli fazla. Bu yazıda yeni alacağınız veya evde hali hazırda bulunan ugg modelleri ile nasıl kombinler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Ugg modelleri neyle giyilir ve nasıl kombinlenir?

2018 Ugg Bot Kombinleri


2018 Ugg botları kombinlerinde skinny dar paça kotlar öne çıkmaktadır. Paçası dar kot modelleri, ugg botlarınızın daha çok ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Pantolonu ugg botunuzun içerisine sokarak kullanabilirsiniz. Oversized kazak modelleri olarak bilinen uzun kazakları da üzerinize kombinleyebilirsiniz.

Ugg Botlar Nasıl Kombinlenir?


Ugg bot modellerini birçok kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. Payet işlemeli şık elbiseler, ugg botlarınız ile kombinlemeyeceğiniz bir seçenektir. Elbise modelleri, ugg botlar için uygun seçimler değildir. Fakat mini şort modelleri, bahar günlerinde farklı bir bohem stile sahip olmanızı sağlayabilir. Koyu renk mini şort üzerine spor kesimli gömlekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede kesinlikle farklı bir görüntü yakalayacaksınız. Kısa şortlarla birlikte mini etekler de aynı şekilde farklı bir kombin için son derece uygundur. Fakat etek boyunuzun kısa ve ugg botu modelinizin uzun olmasına dikkat etmelisiniz.

Ugg Bot ve Spor Kombinler


Ugg bot modelleri, spor bot modelleri arasında değerlendirilmektedir. Gece randevuları için bu botlar pek uygun değildir. Bu yüzden ugg bot kombinlerini günlük stillerde uygulamanız daha doğru olacaktır. Klasik giyim gerektiren buluşmalar yerine arkadaş buluşmalarında ugg bot modellerini kombinleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok