Üst Reklam

Üniversite İçin 10 Kıyafet Kombini


Üniversite ortamında her şey vizelerden ve finallerden ibaret değil. Üniversite modası, özellikle giyimine özen gösterenler tarafından her zaman önemseniyor. Kampüste veya derslerde dikkat çekici olmak veya haftanın rüküşü olmamak için üniversite için 10 kıyafet kombini hazırladığımız bu yazıya göz atabilirsiniz.

Bu yazıda yer alan kıyafet kombinleri, çok aşırıya kaçmadan hazırlanmıştır. Birçok kişinin dolabında olan parçalarla, rahat bir şekilde kombin yapabileceği o seçimler:

Siyah Skinny Jean ve Kot Gömlek


Sıradan günlerde bile rahatça giyerek, güzel görünebileceğiniz bir kombin. Siyah skinny jean üzerine kot gömlek kombinini özellikle bahar ayları için kullanabilirsiniz. Bu kombinin altına her tarz ayakkabı uyacağı gibi, Converse tercih ederek salaş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kombinin tarzının hafifletmek veya ağırlaştırmak ise takı seçiminize bağlı.

Bol Tshirt


Her zaman için rahat hareket etmenize olanak sağlayan bol tshirt kombinleri, iyi parçalarla birleştiği zaman şık bir kombin ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.

Dar ve Bol Karışımı Kombinler


Tamamen dar veya tamamen bol kıyafetler yerine iki modeli karıştırarak, özellikle yaz ayları için ideal kombinler oluşturabilirsiniz. Dar ve bol karışımı kombinlerin altına kot şort ve spor ayakkabı seçimi yapabilirsiniz.

Sade ve Klasik Kombinler


Klasik tarzdaki kombinleri, çok abartıya kaçmadan sade bir şekilde uygulayarak üniversite modasına uygun hale getirebilirsiniz.

Basic Sweatshirt


Mini şort ve basic sweatshirt kombinleriyle hem dikkat çekici hem de sade bir üniversite kombini oluşturabilirsiniz.

Rahat Yazlık Stili


Yazdan kalma kıyafetlerinizi özellikle okulun ilk günlerinde kullanabilirsiniz. Bu kombinleri bir parça klasikleştirerek daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tek Parça Elbise


Tek parça elbiseler, birçok kıyafet kombinin kurtarıcısıdır. Kesin sonuç veren bu modelleri, üniversite kombinleri içerisinde de kullanabilirsiniz.

Elbise Kombinleri


Her türlü sade elbiseyi birkaç dokunuş ile günlük kıyafet kombinleri modasına uygun hale getirebilir ve üniversiteye giderken giyebilirsiniz. Takı, ayakkabı ve çorap seçimini doğru yaptığınız taktirde hemen hemen her elbise, üniversite için uygundur.

Ceket ve Askılı Kombinleri


Biraz klasik biraz da dikkat çekici bir görüntü için sıkça tercih edilen parçalardan biri de ceket ve askılı bluz kombinleridir. Canlı renk tonundaki ceketinizin altına beyaz bir bluz ve kot pantolon seçimi yapabilirsiniz.

Basic Kombinler


Üniversite her gün farklı bir stil yakalamak zordur. Bu nedenle dolabınızda sıkça bulunan basic parçaları şık babet veya sandaletlerle kombinleyerek günlük üniversite kombinleri oluşturabilirsiniz.

Hiç yorum yok