Üst Reklam

Yağmur Çizmesi Kombinleri


Yaz bitti, sonbahar da bitti bitecek derken yağmurlar geldi çattı. Bizde yağmurdan en çok etkilenen ayaklarımızın kurtarıcısı olan yağmur çizmelerinin kombinleriyle karşınızdayız. Su geçirmeyen, pratik giyimli yağmur çizmeleri son yıllarda oldukça moda oldu ve kendine kombinlerde yer açmaya başardı. Haliyle renk renk, çeşit çeşit yağmur çizmelerinin farklı kombin seçeneklerini sizler için derledik.

Yağmur çizmesi kombinlerinde tek bir kural mevcuttur. Bol pantolon yasak. Evet bu kadar net söylüyoruz ki, hem görünüm hem de işleyiş açısından bol pantolonlarla yağmur çizmesi kombinleri uyum sağlayamamaktadır. Bu kurala uyarsanız yağmur çizmesini kombinlemeniz o kadar kolay olacaktır.

Renk Renk Yağmur Çizmesi Kombinleri


Hani bazı markalar vardır, ürünle özdeşleşen. Işte yağmur çizmesi kombinleri diyince aklımıza da o marka geliyor işte. Bizde bu markanın yağmur çizmelerini es geçmeden bu yazıyı tamamlayamazdık tabii ki. Bu yüzden de hemen baştan merakınızı giderelim istedik. Hem rahatlık hem estetik açıdan rengarenk yağmur çizmeleri oldukça kullanışlı. Hava kapalı, ortam kasvetli olunca sizi olduğunuzdan daha eğlenceli ve dinç bir hava katıyor rengarenk kombinler. Ancak uyarmakta yarar var, öyle her rengi bulamaç etmek yok. Çizmenizin rengine uygun tonlarda kombin yapmak yada max. 3 renkli kombin yapmak önemli. Eğer yağmur çizmesi kombininizde aynaya baktığınızda dört renk tonu görüyorsanız, biraz karışıksınız demektir. Hemen ufak dokunuşlarla renklerin birinden kurtulmalısınız.

Bu soğuk havalarda kırmızı ruj gibi etkileyici olmak isterseniz, kırmızı renkli yağmur çizmesi kombini tam size göre olacaktır. Hem açık renkli hem de koyu renkli parçalarla kombinlemesi mümkün olan kırmızı yağmur çizmesi günün kombin kurtarıcısı olacaktır. Oysa siz delidolu ve çılgınsanız, simsiyah bedenin altında neon renkli yağmur çizmeleri ilk görüşte kendinizi anlatmanın en kolay yolu olacaktır. 

Hadi bizde o aklımıza gelen markanın yağmur çizmesi kombinlerine ve neon renklerine bir göz atalım.

Elbise Yağmur Çizmesi Kombinleri


Elbiseyle yağmur çizmesi mi kombinlenir demeyin. Ne olduğu belirsiz sonbahar havalarında hasta olmamak için tedbiri elden bırakmadan şık olmak mümkün.

Rahat mı rahat, sıcak mı sıcak yağmur çizmeleriyle - şık mı şık, güzel mi güzel elbiselerimizi birleştirdik. Sizler için elbise yağmur çizmesi kombinlerini yarattık. Biz beğendik, eğer sizin de aklınıza böyle değişik kombin fikirleri gelirse bizlere ulaşmanız çok kolay :)

Elbise yağmur çizmesi kombinlerine göz attığımızda kısa elbiselerle daha hoş göründüğünü farkettik. Bu yüzden sizde uzun elbiseyle üstüste getirmektense, arada bacak boşluğu bırakacak şekilde elbiselerle giymeyi tercih ediniz. Sizde hem şık hem rahatlığınızdan vazgeçmediğiniz elbise yağmur çizmesi kombin fotoğraflarınızı yollayın, sitemizde yayınlayalım.

Dar Pantolon Yağmur Çizmesi Kombinleri


İşte geldik en popüler kombinlere, say say bitmez, yaz yaz tükenmez.

Biz kadınlar ince gösteren yüksek bel dar pantolonlarla yaptığımız bu çizme kombinlerine bayılıyoruz. Hiç söze gerek yok, kısa boylu uzun boylu herkesin tercih ettiği dar pantolon yağmur çizmesi kombinlerinde başarısız olmak imkansız. Sadece doğru renkleri kullanarak her ortama rahatça girebileceğiniz kombinleri sizlerle paylaşıyoruz.

Simli Pullu Yağmur Çizmesi Kombinleri


Başlığı okuyan her kadın gibi gördüğüm yerde bi çift kaptım ve benim olmalı diye içimden geçirmeye başladım.

Tabii ki biz kokoş kadınların vazgeçilmezi simler ve pullar yine baş rolde. Asla asla demeyin ve bu kullanım kolaylığında hemde bir ceketle beraber akşam yemeğine  gidebileceğiniz bu parçadan kendinizi mahrum bırakmayın. Simin veya pulun renk tonuna yakın bir tonda kıyafet ile kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Topuklu Yağmur Çizmesi Kombinleri


Duydum, sonra bir aman dedim. Nasıl olabilir, rahat mı, şık mı derken ben bu topuklu yağmur çizmesi kombinlerine çabuk alıştım. Hemen bir çift sipariş verdim kombinimi yapmak için.
Yağmur çizmesi kombinlerinde sanırım en yeni popüler olan şey de topuklu yağmur çizmesi kombinleri yapmak. O kadar güzel görünüyorlar ve kadar stil duruyorlar ki geç bile kaldım bu kombini yapmakta.

Eğer normal topuklu ayakkabılarla rahat ediyorsanız sizler için daha uygun olacağını düşündüğüm topuklu yağmur çizmeleri kombini, acemi kullanıcılar tarafından tercih edilmemelidir. Bu uyarı dışında topuklu yağmur çizmeleri kombinlemesi diğer başlıklardaki gibi yapılmaktadır.

Hiç yorum yok