Üst Reklam

Yaz Akşamı Kombinleri


Yaz günlerinin vazgeçilmez kombinleri veya bir başka tabirle yaz akşamı kombinleri, hem rahatlığı hem de şıklığı bir araya getirmek isteyenler için idealdir. Yaz günlerinin sıcağından bunalanlar, rahat elbiselerle günlük kombinlerini oluşturmak isterler. Tabi bu rahatlığı yakalarken, şıklığı da elden bırakmamak lazım. Bu yazıda yaz akşamlarında rahatça kullanabileceğiniz kıyafet kombinleri için ufak bir derleme yaptık.


Yaz akşamı kombinleri denince akla gelen ilk seçimlerden biri, askılı siyah bluzlardır. Askılı bluz altına hafif yırtık kot pantolon ve sandalet terlik giyebilirsiniz. Çok abartı olmayan çanta ve gözlükle de bu şık kombini tamamlayabilirsiniz.


Yaz akşamında arkadaş ortamına giderken kot şortlarınızı rahatça kullanabilirsiniz. Üzerinize alacağınız askılı body'nin yanında şık bir çizme giyerek kombinin salaşlığını biraz toparlamış olursunuz.


Yaz günleri, özellikle kıyafet üstü denemeniz için cesurca davranabileceğiniz günlerdir. Askılı modellerin hemen hemen tamamı, düzgün bir kot veya kot şort ile birlikte yaz akşamları için ideal kombinler haline dönüşmektedir.


Yaz modasının değişmeyen renklerinden biri de kahverengidir. Kahverengi sandalet, çanta ve kemerler ile birçok kıyafetin çekiciliğini arttırabilirsiniz.


Yaz akşamı kombinlerinde sürekli kot ve tshirt yok elbette. Daha klasik çözümler için üstte yer alan kombini tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok