Üst Reklam

2018 Gelinlik Kombinleri


Düğün hazırlığında olanların en kararsız kaldığı konulardan biri, gelinlik kombinleridir. Her yıl olduğu gibi 2018 gelinlik kombinleri de düğün tarihinden günler önce sıkı bir şekilde araştırılıyor. Gelin adayları, her yeni senenin gelinlik trendlerini yakalamak istiyor. Biz de bu yazımızda 2018 gelinlik kombinleri için nelerin öne çıktığına dair bir yazı hazırladık.

2018 gelinlik kombinleri arasında trend ve moda akımları nereye gidiyor? Hangi parçalar önem kazanıyor? Birçok kadının hayatındaki en önemli günü olan düğünde giyilecek gelinlik modelini en ince ayrıntısına kadar bakarak seçmek gerekiyor. İşte 2018 yılı için bazı ipuçları:

Taşlı Işıltılı Gelinlikler

Düğünde dikkat çekici olup gecenin en iyi kıyafetini üzerinde taşımak, her gelinin düşüncesidir. Bu düşünceyle birlikte gelinlik modasında sürekli yükselişte olan trendlerden biri taşlı, parlak gelinliklerdir. 2018 gelinlik kombinleri arasında bol taşlı, parıltılı ve ışıldayan modeller yer alacak.

Boya Göre Gelinlik Seçimi


Gelinlik seçimindeki önemli noktalardan biri de boyunuzdur. Gelinlik kombinleri kısa boylu ya da uzun boylu kadınlarda farklı şekilde durmaktadır.

Uzun boylu gelin adayları tam balık ve A kesim gelinlik modellerini tercih etmelidir. Kısa boylu gelinler ise yarım balık ve mini gelinlik modellerini tercih etmelidir.

Büyük Göğüslüler İçin Gelinlik Kombinleri


Büyük göğüslüler için gelinlik kombinleride ilk dikkat edilmesi gereken nokta, göğüs bölgesindki işlemelerden kaçmaktır. Toplayıcı bir sütyen kullanarak dikkati başka bir yere çekebilirsiniz. Derin bir sırt dekoltesi, saç aksesuarı veya kemer iyi bir seçim olacaktır.

Küçük Göğüslüler İçin Gelinlik Kombinleri


Küçük göğüslü gelinler, gelinlik kombinlerinde göğüs bölgesinde işleme olan veya dapeli gelinlik modellerini seçmelidir.

Alçak ve Kalın Topluklular


2018 gelinlik kombinleri içerisinde öne çıkan ayakkabılar, alçak ve kalın topuklu ayakkabılardır. Bel bölgenizi ince göstermek için işlemeli kumaşları bel bölgesinde daha az tercih etmelisidir. İşlemeler etek bölgesinde yoğun olabilir.

Hiç yorum yok