Üst Reklam

Hardal Sarısı Etek Kombinleri Tesettür

Hardal sarısı etek kombini, özellikle tesettür modasının vazgeçilmezlerinden biridir. Uzun hardal sarısı etekler, tesettür kombinleri arasında iddialı bir yere sahiptir ve birçok kıyafet ile rahatça kombinlenebilmektedir. Daha önce sarı etek kombinleri yazımızda da değindiğimiz hardal sarısı tesettür kombinler hakkında daha detaylı bilgiler derledik.


Açık veya koyu hardal sarısı etek modelleri, günlük tesettür kombinlerinde hem koyu hem de açık renklerle birlikte kullanılabilmektedir. Sonbahar ve kış aylarının rengi olan hardal sarısı, günlük kombinlerde şıklık arayanlar için oldukça ideal. Genellikle nötr renkler hardal sarısı eteklerle beraber tercih edilse de bu daha çok işin kolayına kaçmak oluyor. Hardal sarısı uyumlu renklerle birlikte kullanıldığı zaman ortaya çok zarif ve şık kombinler çıkabilmektedir. Bunun için en iyi tercihler ise siyah, lacivert, gri, beyaz ve yeşildir.


Hardal sarısı tesettür etek modellerinin üzerine şık bir gömlek alarak kombinin genelini rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Tercih edeceğiniz başörtüsü, hardal rengi veya buna yakın tonlar olunca ortaya çok daha göze hoş gelen bir sonuç çıkmaktadır.

Hiç yorum yok