Üst Reklam

Mini Elbise Kombinleri


Mini elbise kombinleri, birçok özel gece için tercih edilen kıyafetlerin başında gelmektedir. Genellikle siyah mini elbise kombinleri daha çok tercih edilmektedir ama farklı renklerdeki mini elbise modelleri de yaz-kış bayanların üzerindedir.

Eğer siyah renk elbise konusunda ısrarcıysanız, Siyah Mini Elbise Kombinleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazıda siyah ile beraber diğer renklerdeki mini elbiseler için de bilgiler derledik. Mezuniyet, balo, parti, yılbaşı gibi önemli günler için mini elbiselerinizi rahatça kombinleyebilirsiniz.

Mini Elbise Nasıl Giyilir?

Mini elbise kombinlerinde seçtiğiniz elbise içinize sindiyse, bunu güzel bir ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla desteklemeniz gerekiyor. Kısa etek altına çorap da giyebilirsiniz. Çorap konusundaki tercihinizi ultra ince ten rengi veya ince siyah çorap olarak kullanabilirsiniz. Yine elbiseyle uyumlu olması halinde kırmızı külotlu çorap da tercih edebilirsiniz.


Mini elbise kombinlerinde elbiseden sonra en çok dikkat edeceğiniz parça, ayakkabıdır. Yaz mevsiminde bu kombini yapıyorsanız, işiniz biraz daha kolay. Çünkü sandalet tarzı çok yüksek olmayan topuklularla yazın vazgeçilmez renklerinden olan beyaz elbiseleri çok uyumlu bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Yanınıza alacağınız ufak bir çanta, hem kombini rahatlatacak hem de daha şık bir görüntü kazanmanızı sağlayacaktır.

Mini Dar Elbise Kombinleri


Mini dar elbise kombinleri, vücut hatlarınızı öne çıkartarak oldukça çekici bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Dar elbiselerde de en çok tercih edilen renkler siyah ve beyazdır. Eğer günlük olarak bu kıyafeti giyecekseniz, daha sade bir topuklu tercih edebilirsiniz. Mezuniyet veya bir başka özel gecede mini dar elbise kombini yapmaya karar verdiyseniz, ayakkabınız da göz alıcı şıklıkta olmalı. Ayrıca ten rengi parlak çorap modelleri, bacaklarınızı daha iyi gösterecektir.

Şık Mini Elbise Kombinleri


Eğer mezuniyet balosu, doğum günü partisi, gece kulübü veya yıldönümü gibi sizin için önemli bir buluşmaya gidiyorsanız, tercih edeceğiniz şık mini elbise kombinleri bulunmaktadır. Özellikle askılı ve tek omuzdan gelen askılı elbise modelleri, son derece şık mini elbiselerdendir. Ayrıca aradığınız şey sade ama şık mini elbise ise yine tercihinizi bu modellerden yana yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok