Üst Reklam

Okul Partisi Kombinleri


Hem ortaokul hem de lise dönemlerinde yıl sonuna doğru yapılan okul partileri, oldukça eğlenceli olmaktadır. Bu özel günler için okul partisi kombinleri düşünülmekte ve göz alıcı, şık kıyafetler seçilmeye çalışılmaktadır.

Okullara getirilen serbest kıyafet uygulamasından sonra, hemen hemen her gün farklı bir stille okula gidilmeye başlandı. Fakat okul partisi kombinleri, günlük kombinlerden farklı olarak daha göz alıcı parçalar içeriyor. Birçok okulda normal günlerde yasak olan kısa etek, elbise veya mini şort gibi kıyafetler, okul partisi olduğu günlerde serbest oluyor. Bu yüzden parti kombini hazırlarken karşımıza geniş bir kıyafet yelpazesi çıkıyor.

Bu yazıda hem okul partisi kombinleri hem de mezuniyet günü kombinleri olarak kullanabileceğiniz bazı kıyafet kombinlerini derledik.


Kırmızının çekiciliği, parti kombinleri denince akla ilk gelen seçeneklerden biridir. Tek parça mini kırmızı elbiseyi kırmızı ruj ile destekleyebilirsiniz. Ayakkabı ve çanta konusunda ise siyah renkten yana seçim yapmalısınız. Havanın soğuk olma ihtimalini göze alarak, partiye gidene kadar daha rahat etmek için üzerinize siyah uzun bir hırka veya deri ceket alabilirsiniz.


Aşırı bir gösterişe kaçmadan partide dikkat çekici görünmek istiyorsanız, yukarıdaki kombin tam size göre. Mavi rengi sevenler için pileli bir eteğin üzerine şık bir bluz almak, iyi bir seçim olacaktır. Topuklu ayakkabıyla da bu kombinin şıklığını arttırabilir ve salaş görüntüyü toplamış olursunuz.


Hem okul partisi kombinleri hem de mezuniyet kombinleri, iddialı bir kıyafet seçmeniz için son derece uygun günlerdir. Straplez kıyafetlerinizi pileli mini eteklerle birlikte kombinleyebilirsiniz.


Bir çoğumuzun vazgeçilmez rengi olan siyah, partiler için de son derece güzel bir seçim olacaktır. Siyahlara bürünüp partiye gitmek için yukarıdaki kombini tercih edebilirsiniz. Siyah dar elbisenizle birlikte siyah topuklu ayakkabı kombini partinin şık kombinlerinden biri olacaktır.


Okul partisi kombinlerinde sadece kısa etek ve elbise önerileri yok elbette. Uzun tek parça kırmızı bir etek, birçok özel gününüzü rahatça kurtarabilecek bir kombindir. Bu kombinde dikkat etmeniz gereken nokta ise şık takılar ve güzel bir makyajdır.


Mezuniyet günlerinin bir başka popüler rengi olan pembe, hem sade hem de şık bir kombin yapmanız için idealdir. Tek parça pembe elbisenizi yine pembe topuklu ayakkabı ve çantayla destekleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok